Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central

Belangrijkste voorzieningen

  • 600 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 600 m² Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York biedt onderdak aan maximaal 6 gasten en ligt in de buurt van het Rowntree Park, op wandelafstand van 5 minuten hiervandaan.

    De Universiteit van York is 2 km verwijderd van deze villa, terwijl het Huize Fairfax zich op maar 1 km verderop bevindt. Plaatsen van aanbidding in de omgeving zijn onder andere de Katholieke kerk van St.-Wilfried, gelegen op wandelafstand van ongeveer 20 minuten ervandaan. De 2-slaapkamer Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central is gelegen op 1,1 km afstand van de Kathedraal van York en op een klein stukje lopen van uitgaansgelegenheden zoals het Koninklijk theater van York.

    De 1-badkamer accommodatie biedt toegang tot een complete keuken, voorzien van een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Gasten kunnen genieten van Britse gerechten in Robinsons Cafe, binnen een paar straten van Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central. Het vakantiehuis bevindt zich op 400 meter van Tower Street bushalte en binnen 15 minuten wandelen van York treinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Buitenkant foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Buitenkant foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Zakenleven foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Kamer foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Buitenkant foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Faciliteiten foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Kamer foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Kamer foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Kamer foto Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York Faciliteiten foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 600 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk het Rowntree Park bereiken, gelegen op maar 300 meter van Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals Southlands Methodist Church, gelegen op wandelafstand van ongeveer 6 minuten ervandaan.
    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in de villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central?
      In Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central?
      Gasten van Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central kunnen onder andere de York Dungeon (1 km), Minster Library 2) en de Universiteit van York 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ebor Place - Victorian Home - Free Parking - Central York